KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouacher 5202209

nr 520 2209

Gouacher

2st, sent 1800-tal, Kina, målade på rispapper, 11x7

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 april 2008
kl 16:10:01